ÅKE LEXMON. Olie på lærred.

ÅKE LEXMON. Olie på lærred.
829709. ÅKE LEXMON. Olie på lærred.

"Hemwindar", signeret og dateret -92, en verso med titlen, 24x33 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 890