829366. --COLLIER MED TRANSLUCID EMALEL, SØLV, NORGE.
Designer halskæde med gennemskinnelig emalje. 925 sterling sølv forgyldt. Norge. Linkkæde med hvid emaljeindlæg. Længde: 44 cm. Bredde: 13,7 mm Vægt: 23,8g Stemplet: DELMETALL / 925 S STERLING / NORGE.