TANDEM CYKLUS, Apollo, første halvdel af det 20. århundrede.

82922. TANDEM CYKLUS, Apollo, første halvdel af det 20. århundrede.

Rød, 26".

Afskrabninger, mærker, tørrede dæk, kædeskærme og støtte mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rød, 26".

Antal besøg: 3.361