Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
FRITZ LUDVIG VON DARDEL. Akvarel. Underskrevet og dateret Stockholm 17. feb. 1866.
82909. FRITZ LUDVIG VON DARDEL. Akvarel. Underskrevet og dateret Stockholm 17. feb. 1866.
12,5x17,5.
Vis hele teksten
Senere indrammet.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
12,5x17,5.
Vis hele teksten
Senere indrammet.
Antal besøg:
1.408