ØRERING LÆNESTOL, rokoko stil, 20. århundrede.

82904. ØRERING LÆNESTOL, rokoko stil, 20. århundrede.

Betræk i lyst læder.

Slitage, misfarvning, en rammeknap mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betræk i lyst læder.

Antal besøg: 1.356