GEORGES LAMBERT. Akvarel, Old Paris sig/dateret 60.

828955. GEORGES LAMBERT. Akvarel, Old Paris sig/dateret 60.

Billedstørrelse 43x34 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 43x34 cm.

Ingen anmærkninger.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 898