LEON GERARD. Olie på lærred, signeret, 1800-tallet.

82861. LEON GERARD. Olie på lærred, signeret, 1800-tallet.

Ko ved vandløb, 25 x 32 cm.

Retoucheret, huller, farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ko ved vandløb, 25 x 32 cm.

Antal besøg: 1.722