ELVIS PRESLEY, figur, slutningen af det 20. århundrede.

82842. ELVIS PRESLEY, figur, slutningen af det 20. århundrede.

Gulvfigur. Kunstmesse. Højde 97 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.386