VÆGUR, GUSTAVIANSK STIL.

VÆGUR, GUSTAVIANSK STIL.
826019. VÆGUR, GUSTAVIANSK STIL.

Forgyldt, anden halvdel af det 20. århundrede.
Skær træ og pasteller. Nøgle medfølger Højde 60 cm, bredde 34 cm dybde 12 cm.

Brugstilstand. Ikke funktionstestet Noget afskalning af forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 696