SOFA, engelsk stil, Sheraton-type, begyndelsen af 1900-tallet.

82463. SOFA, engelsk stil, Sheraton-type, begyndelsen af 1900-tallet.

Udskåret indretning med blandt andet svaner og urner.
Længde 130 cm.

Brugsslitage/ revner / pletter på stof.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 130 cm.

Antal besøg: 1.023