82294. Sæt , 4 stk, inkl. Olle Lindgren, Lars Vidlund.
Olle Lindgren, Mand i parken. Olie på Panel: 20 x 20 cm. Signeret OL Lars Vidlund, Lysestage, æble. Olie på Panel. Signeret LV 71 Olie på Panel, Landskab. Signeret S Fondell: 16,5 X 14 cm.
Et print med gæs: 9,5 X 12 cm.