PLUTO, leddelt trælegetøj, BRIO 1950'erne.

822146. PLUTO, leddelt trælegetøj, BRIO 1950'erne.

Gul, rød, sort lakeret træ. Mærket og stemplet Made in Sweden.
Længde ca 30 cm Højde ca 18 cm.

Ørerne mangler, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ørerne mangler, Brugsslitage.

Antal besøg: 6.994