ALFRED OHLSON. Bordlampe, bronze, signeret og dateret 1917.

820540. ALFRED OHLSON. Bordlampe, bronze, signeret og dateret 1917.

Højde 59 cm.

Gavepåskrift, alder. og Brugsslitage, ikke funktionstestet, eventuelt senere træsokkel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 59 cm.

Antal besøg: 627