BOGLAD, første halvdel af det 20. århundrede.

82023. BOGLAD, første halvdel af det 20. århundrede.

Hepplewhite stil.
Møbleret hårdttræ med intarsia-dekor i sidedøre.
glaserede hoveddøre med sprosser.
Længde 165 cm, højde 142 cm, bredde 36 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Hepplewhite stil.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 839