GARDEROBE, gustaviansk stil, svensk møbelfabrik Bodafors.

82019. GARDEROBE, gustaviansk stil, svensk møbelfabrik Bodafors.

Indret med Spejl, bøjlestang, skuffer til sko og tøj.
Højde 168 cm, længde 132 cm, bredde 50 cm.

Slitage / ridser / malingstab / en dør, låsehak / pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.883