CAMEL taburet, 1 par, 1900-tallet.

819909. CAMEL taburet, 1 par, 1900-tallet.

Grønt læderbetræk, længde 55 cm, bredde 35 cm, højde 37 cm.

Slitage, mærker, ridser og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 244