SKOLEPLAKAT, antomisk billede, første halvdel af det 20. århundrede.

81938. SKOLEPLAKAT, antomisk billede, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 160 x 76 cm.

Aldersslitage, reparationer, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 160 x 76 cm.

Antal besøg: 1.074