SOFABORD, art deco, 1930'erne.

819219. SOFABORD, art deco, 1930'erne.

Højde ca 60 cm, diam. 100 cm.
Glasplade.

Brugsslitage, nogle dekorative elementer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 60 cm, diam. 100 cm.
Glasplade.

Antal besøg: 535