Lysestager, 2 stk, messing, den ene stemplet Gusums brug.

818213. Lysestager, 2 stk, messing, den ene stemplet Gusums brug.

Højde ca. 8-9 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 8-9 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 488