MARCUS LARSSON (1825-1864). Landskab. Olie på lærred.

81819. MARCUS LARSSON (1825-1864). Landskab. Olie på lærred.

Signeret Marcus Larsson og dateret 1860. 81 x 124 cm.

Mindre krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre krakeleringer.

Antal besøg: 13.941