COMPUTER, Macintosh Plus 1mb, Apple Inc, 1980'erne.

816463. COMPUTER, Macintosh Plus 1mb, Apple Inc, 1980'erne.

Computer, tastatur, mus, disketter, 2 eksterne harddiske (40mb/pc) Tilbehør til senere Mac-computere medfølger (inklusive 1991).

Alder og Brugsslitage. Ikke funktionstestet. Strømledninger mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.311