EINAR JOLIN. Olie på lærred.

EINAR JOLIN. Olie på lærred.
815095. EINAR JOLIN. Olie på lærred.

Venedig, usigneret, bevis: Arkitekt Folke Bensow, Gøteborg Bensow tegnede blandt andet "Strykjärnet" i Norrköping, 24x33 cm.

Indrammet.

Kunstner/designer

Einar Jolin (1890–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Indrammet.

Kunstner/designer

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besøg: 998