MARIO TESTINO. Lady Gaga. Fotografering. Usigneret.

81112. MARIO TESTINO. Lady Gaga. Fotografering. Usigneret.

Bladmål: 32x25 cm Uindrammet.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål: 32x25 cm Uindrammet.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.641