HEINZ SCHOLTZ. Olie på kobberplade, signeret.

81083. HEINZ SCHOLTZ. Olie på kobberplade, signeret.

Folkemængde på posthuset.
22 x 28 cm.

Skader på rammens hjørner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Folkemængde på posthuset.
22 x 28 cm.

Skader på rammens hjørner.

Antal besøg: 2.547