IAN HELLSTRÖM. Olie på Panel, Mixed media, signeret.

810692. IAN HELLSTRÖM. Olie på Panel, Mixed media, signeret.

Billedstørrelse 38x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 38x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 826