FOLKE SINCLAIR. Olie på lærred.

809639. FOLKE SINCLAIR. Olie på lærred.

Udsigt, signeret Sinclair og dateret 1922, 40x30 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.502