80959. Sæt . 4 dele.
80959. Sæt . 4 dele.
Vægrelief i udskåret træ Berto Marklund. Højde 25 cm.
Maleriolie på Panel Ruth Sjögren. 22 x 28 cm.
Porcelænsmaleri Börje Skogh for Gustavsberg. Højde 36 cm.
Porcelænsfad med lilla indretning. Diameter 33 cm.