809314. SAMLINGSGLAS, herunder Iittala, Orrefors, Nuutajärvi.
3 forme, BodaNova 4 irske kaffekrus, Iittala bakke, Lena Linderholm Vase, Ingeborg Lundin, Orrefors skål, Orrefors, signeret fad, "Pioni", Nuutajärvi fad, Orrefors tallerken.
Brugsslitage. Rapport.