SERVICEDELE, 21 stk, porcelæn, inkl. "Gyllen" Gefle, "Ignis" Karlskrona, Apotek "digitalis purpurea" Pia Rönndahl, Gustavsberg.

808897. SERVICEDELE, 21 stk, porcelæn, inkl. "Gyllen" Gefle, "Ignis" Karlskrona, Apotek "digitalis purpurea" Pia Rönndahl, Gustavsberg.

Apotek "digitalis purpurea" Pia Rönndahl, Gustavsberg: 8 tallerkener, 2 tallerkener 6 tallerkener, Upsala Ekeby, Karlskrona.
2 forme, Ignis, Dukat, Karlskrona Gulerod, "Gratina", Rörstrand Sukkerskål, "Gyllen" Gefle Swan, Gefle.

Brugsslitage. Glasur med krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.167