SPISESKAB, eg, barokstil, 20. århundrede.

80868. SPISESKAB, eg, barokstil, 20. århundrede.

højde 134, bredde 174, dybde 53 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 859