COUNTRY, valnød, slutningen af 1800-tallet.

80863. COUNTRY, valnød, slutningen af 1800-tallet.

Forsiden er dekoreret med skårne pilastre. En kasse i fælgen. Længde 96, bredde 55, højde 122 cm.

Slitage og skader, skab låst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader, skab låst.

Antal besøg: 1.332