VÆRKTØJET, Sameco, 20. århundrede.

806934. VÆRKTØJET, Sameco, 20. århundrede.

"Sameco Stripper", Strap Strip og Rib Cutter.
I æske, ca 25,5 x 14 x 5 cm.

Brugsslitage, pletter, ikke fuldt efterset.

Få foretaget en gratis vurdering!

I æske, ca 25,5 x 14 x 5 cm.

Antal besøg: 9.396