MONTERINGSKAB, "PLAYBOY" med belysning.

80635. MONTERINGSKAB, "PLAYBOY" med belysning.

Med belysning kan hylderne drejes, højde 60, diameter 35 cm.

Brugsslitage, ikke gennemført el, mangler dør.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.085