BARSKÅP, England, 1900-tallet.

806304. BARSKÅP, England, 1900-tallet.

Bredde 77 cm, dybde 47 cm, højde 113 cm Indvendig overdel med glashylde og spejl, underdel med rum til flasker og indvendig dør med ophængte drikkepinde.

Mindre Overfladeslitage og ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 730