LUDVIG MESSMAN. Akvareller, 2 stk, signeret 1891, 1893.

80604. LUDVIG MESSMAN. Akvareller, 2 stk, signeret 1891, 1893.

Kirke 21 x 14 cm, vinterbillede 14 x 22 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.517