VEDKAMIN, midten af det 20. århundrede.

80522. VEDKAMIN, midten af det 20. århundrede.

VIKING 82, Ankerværelse. Emaljeret jern. Længde 23, bredde 24, højde 58 cm.

Bakelitknopper mangler, Nogle emaljeskader på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.384