HERREARMBÅND, Tevo, guld 18K.

HERREARMBÅND, Tevo, guld 18K.
805097. HERREARMBÅND, Tevo, guld 18K.

Manual, diameter 38 mm, i original æske.

Overfladeridser og slitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.129