PER FALK. Olie på lærred, "Efterår".

80494. PER FALK. Olie på lærred, "Efterår".

57 x 73 cm.
Usigneret, signeret på bagsiden Per Falk Höst.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

57 x 73 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.576