VÆGLAMPE, messing, 17/19. århundrede.

804170. VÆGLAMPE, messing, 17/19. århundrede.

Højde 45 cm.

Aldersslitage, senere boret hul.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 45 cm.

Antal besøg: 482