MARTTI RYTKÖNEN. Vase, graal, Orrefors, signeret.

804124. MARTTI RYTKÖNEN. Vase, graal, Orrefors, signeret.

nr. 5277-24, 2002.
Højde 27 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

nr. 5277-24, 2002.
Højde 27 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.279