MAPSKAB, 4-skuffer, eg, 1900-tallet.

802061. MAPSKAB, 4-skuffer, eg, 1900-tallet.

Bredde 51 cm, dybde 70 cm, højde 145 cm.

Overfladeridser og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeridser og slitage.

Antal besøg: 408