LAVOAR MED MARMORHJUL, århundredeskiftet 1800/1900.

80093. LAVOAR MED MARMORHJUL, århundredeskiftet 1800/1900.

Højde 105 cm, længde 70 cm, bredde 50 cm.
Håndklædeholder skuffe og skab.
Valnød.

Brugsslitage/ skabsbeslag mangler del.

Få foretaget en gratis vurdering!

Valnød.

Antal besøg: 1.565