PETER TILLBERG. Pastel.

PETER TILLBERG. Pastel.
800263. PETER TILLBERG. Pastel.

"I bevægelse", signeret og dateret 1985, 62x46 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 520