SPEJL, forgyldt, 20. århundrede.

798501. SPEJL, forgyldt, 20. århundrede.

Crest med engle dekoration. Højde 130 cm. Bredde 70 cm.

Mindre afskrabninger og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 316