AFDELING AF STRANDEN MED FYR.

AFDELING AF STRANDEN MED FYR.
798358. AFDELING AF STRANDEN MED FYR.

Ukendt - strandudsnit med fyrtårn og småbåde, olie på lærred, ulæseligt signeret nederst til højre, ca.41x80cm, indramning.

lette alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

lette alderstegn.

Antal besøg: 480