AAGE JESSEN. Landskab med vej og hus, olie på lærred, signeret.

798119. AAGE JESSEN. Landskab med vej og hus, olie på lærred, signeret.

33 x 48 cm.

Rammeskade.

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 48 cm.

Rammeskade.

Antal besøg: 672