PIPE I ORIGINAL CASE, Alexandre, St. Petersburg, 1800-tallet.

79781. PIPE I ORIGINAL CASE, Alexandre, St. Petersburg, 1800-tallet.

Sandsynligvis havskum og rav imiteret materiale.
Længde 14,5 cm.

Rav imitation med mindre krakeleringer og et lille fald ved dysen. Havskum med ridser og misfarvning. Rørsektion med misfarvning og tab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 14,5 cm.

Antal besøg: 889