LARS PAGFELDT. Abe, stentøj.

LARS PAGFELDT. Abe, stentøj.
797741. LARS PAGFELDT. Abe, stentøj.

Signeret og nummereret 42/100 ex. Højde 9 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 3.132