SPISEBORD, evt. CA Jensen, Knud Andersen, Aarhus, Danmark.

796670. SPISEBORD, evt. CA Jensen, Knud Andersen, Aarhus, Danmark.

Teak og eg. Længde ca. 140, bredde 90, højde 73 cm.
Skive, længde ca. 62 cm.

Brugsslitage. Pletter, ridser. Skive bleg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skive, længde ca. 62 cm.

Antal besøg: 664