HØRSKAB, 1950'erne/1960'erne.

HØRSKAB, 1950'erne/1960'erne.
795016. HØRSKAB, 1950'erne/1960'erne.

Højde ca 113 cm Bredde ca 104 cm Dybde ca 44 cm.

Slitage, ridser & mærker og afslag i nederste kant af venstre låge.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.746